Autorizovaný servis GORENJE, MORA a Hisense

Obmedzenia COVID19 - Dôležité!

V súvislosti s opatreniami na zamedzenie šírenia vírusu COVID19 je odo dňa 17.03.2020 možné dodanie len prostredníctvom kuriera s úhradou vopred, prípadne platba kartou. Kuriérska spoločnosť nebude prijímať žiadne platby v hotovosti. Obmedzenie je platné do odvolania, o zmenách Vás budeme informovať.

Autorizovaný servis GORENJE, MORA a Hisense

Autorizovaný servis GORENJE, MORA a Hisense

Poskytujeme servis automatických práčok, elektrických, kombinovaných a plynových sporákov, umývačiek riadu, chladničiek, ohrievačov vody, mikrovlnných rúr, odsávačov pár a vstavaných spotrebičov značiek GORENJE, MORA a Hisense pre okresy Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom.

Záručnú opravu môžete nahlásiť vyplnením webového formuláru , alebo volajte asistenčnú linku 0800105505 v pracovných dňoch 08,00 - 16,00 hod.  Do 2 dní od nahlasenia poruchy Vás bude kontaktovať miestne príslušný autorizovaný servis a dohodne termín opravy. Pre urýchlenie nahlásenia opravy si dopredu pripravte údaje o spotrebiči (Art.č., Ser.č. uvedené na výrobnom štítku spotrebiča aj na záručnom liste), dátum zakúpenia výrobku a popis závady, prípadne chybový kód zobrazený na displeji (len u spotrebičov s displejom). 

Pre objednanie pozáručnej opravy nás kontaktujte na goremo@hotmail.sk prípadne na tel.čísle 0911501790. Aj pre pozáručnú opravu je nutné nahlásiť údaje o spotrebiči (Art.č., Ser.č. uvedené na výrobnom štítku spotrebiča aj na záručnom liste), dátum zakúpenia výrobku a popis závady, prípadne chybový kód zobrazený na displeji (len u spotrebičov s displejom). 

Prihlásenie